Program stálého kina/E-Cinema na měsíc PROSINEC 2017 - Velké Opatovice

Program stálého kina/E-Cinema na měsíc   PROSINEC   2017


Hrací den – pátek, začátek představení v 19,30 hod.


22.12.    Vánoční promít
ání pro malé a velké diváky ve Stálém kině:
Tom a Jerry: Zimní radov
ánky – začátek v 17 hod.                 49 min.
Prázdniny jsou tu! Oslavte je s Tomem a Jerrym v těchto sedmi kreslených dobrodružstvích, které vás zaručeně zbaví zimního splínu. Jedna dobrá honička je hodna druhé a k zábavě se připojí spousta kamarádů, ať už je to Spike na sáňkách, obrovská
hnusná sněžná myš anebo bernardýn se soudkem na krku. Ať už si ale Tom a Jerry najdou nových kamarádů kolik chtějí, vždycky budou nejlepšími přáteli.. ale ještě lepšími nepřáteli. Zachumlejte se do peřin a užijte si vánici zábavy pro celou rodinu!
Vstupné: 45 Kč
                         Mládeži přístupno

Po strništi bos – čs. film – začátek v 19,30 hod.     Bioscop        111 min.
Edu Součka, jeho maminku a tatínka už známe z filmu Obecná škola. Nyní jsme však v Protektorátu, kdy je rodina osmiletého Edy donucena vystěhovat se z Prahy na venkov k příbuzným. Městečko, kde chlapec dosud trávil jen prázdniny, se nyní stává jeho domovem. Mladá městská rodina se musí přizpůsobit novému prostředí a také soužití pod jednou střechou s tetou a jejími příbuznými, což zahrnuje i velmi přísného dědečka. Eda má před sebou nelehký úkol: najít a obhájit své místo v místní klukovské partě, jejíž svět je naprosto odlišný od jeho městského. Čeká ho cesta k hledání odvahy, ale také k nečekaným rodinným tajemstvím, která vyplouvají na povrch. Svět dětí a dospělých se sbíhá v hledání odvahy a hrdinství. I v nelehkých dnech války může být totiž nejtěžší prokázat odvahu vůči vlastní rodině.
Hrají: Ondřej Vetchý, Tereza Voříšková, Alois Grec, Jan Tříska, Viera Pavlíková, Oldřich Kaiser, Zuzana Stivínová, Hynek Čermák, Petra Špalková, Zdeněk Svěrák a další.

Vstupné: 45 Kč                        Mládeži přístupno


31.12.    Silvestrovské setkání v letním kině + pohádka + ohňostroj - ke konci pohádky ohňostroj - občerstvení pro malé i velké - začátek v 16:30 hod.

    22. listopadu 2017

1110 x

Aktuality

27. srpna 2021

23. června 2021

 

Svazek obcí Malá Haná

Náves 168, 679 38 Cetkovice

IČ: 70972818

info@obecborotin.cz