Program E-Cinema (kina) na měsíc LEDEN 2019 - Velké Opatovice

Hrací den – pátek, začátek představení v 19:30 hod.


4.1.    Debbie a její parťačky                            110 min.
Hvězdně obsazený film volně navazující na legendární sérii Dannyho parťáci. Debbie a její tým mají smělý plán loupeže, kterou se chystají provést na velkolepé kostýmní gala přehlídce celebrit v newyorském Metropolitním muzeu.
Hrají: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina, Dakota Fanning, Richard Armitage, Damian Lewis, Olivia Munn, James Corden, Katie Holmes a další.
Vstupné: 45 Kč                        Mládeži přístupno

18.1.    Mamma Mia: Here We Go Again                        114 min.
Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na tom „ničení“ podílelo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom! S tím prvním se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život.
Vstupné. 45 min.                        Mládeži přístupno od


POZOR!!!  Hrajeme v neděli – začátek představení ve 14 hod.
20.1.    Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
                97 min.
Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.
Vstupné: 45 Kč                        Mládeži přístupno

Připravujeme na únor:
1.2.    Po čem muži touží
– čs. film, 10.2. Úžasňákovi 2 – anim. Pohádka


11. prosince 2018

574 x

Aktuality

27. srpna 2021

23. června 2021

 

Svazek obcí Malá Haná

Náves 168, 679 38 Cetkovice

IČ: 70972818

info@obecborotin.cz