Program E-Cinema (kina) na měsíc BŘEZEN 2019 - Velké Opatovice

Hrací den – pátek, začátek představení v 19:30 hod.


1.3.    Hrdinové ohně                                134 min.
Film Hrdinové ohně, natočený na motivy skutečné události, vypráví hrdinský příběh provinčního hasičského sboru, který se díky naději, odhodlání a obětavosti svých členů stal jedním z nejelitnějších hasičských týmů ve Spojených státech. Jejich nesmírná odvaha a jedinečné spojenectví vyvstane ve chvíli, kdy bojují proti katastrofálnímu požáru, který ohrožuje vše, co je jim blízké.
Vstupné: 45 Kč                            Mládeži přístupno

 

 


POZOR!!! Hrajeme v neděli ve 14 hod.
24.3.    Yeti: Ledové dobrodružství    
                        96 min.
Animovaný dobrodružný film pro diváky všech věkových kategorií. Je opakem legendy o yetim, protože v našem filmu mladý bystrý yeti Migo objevuje svět pidinožek = lidí (yeti s malou nohou). Veselý příběh o přátelství, odvaze a radosti z objevování nových věcí.
Vstupné: 45 Kč                            Mládeži přístupno

 

29.3.    Bohemian Rhapsody            Cinemart            134 min.
Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět
Vstupné: 45 Kč                            Mládeži přístupno

 

Připravujeme na duben:
Sněhová královna: V zemi zrcadel
– anim. pohádka; Predátor: Evoluce – sci-fi


21. února 2019

570 x

Aktuality

27. srpna 2021

23. června 2021

 

Svazek obcí Malá Haná

Náves 168, 679 38 Cetkovice

IČ: 70972818

info@obecborotin.cz